trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
FL Graveson
1
follower
montreal, Quebec
36
FL
is watching
Presumed Innocent
1x02
"People vs. Rozat Sabich"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
533
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
92%
The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
1,953 votes
4
— Poor
90%
The Lord of the Rings: The Two Towers (Extended)
2,077 votes
3
— Bad
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,902 votes
4
— Poor
88%
The Dark Knight
74,962 votes
7
— Good
88%
12 Angry Men
12,644 votes
9
— Superb
87%
The Godfather: Part II
18,021 votes
4
— Poor
87%
The Matrix
61,746 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,935 votes
4
— Poor
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,163 votes
4
— Poor
87%
Fight Club
49,674 votes
10
— Totally Ninja!
87%
No Half Measures: Creating the Final Season of Breaking Bad
292 votes
2
— Terrible
86%
Spirited Away
24,041 votes
8
— Great
86%
Pulp Fiction
43,641 votes
7
— Good
86%
Life Is Beautiful
11,112 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Bending the Arc
21 votes
6
— Fair
86%
The Empire Strikes Back
37,083 votes
4
— Poor
86%
The Green Mile
26,544 votes
9
— Superb
86%
David Attenborough: A Life on Our Planet
1,412 votes
4
— Poor
86%
Forrest Gump
44,271 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
39,288 votes
5
— Meh
85%
GoodFellas
20,596 votes
6
— Fair
85%
City of God
11,129 votes
9
— Superb
85%
Grave of the Fireflies
7,277 votes
8
— Great
85%
Interstellar
72,761 votes
9
— Superb
85%
Se7en
34,487 votes
9
— Superb
85%
Saving Private Ryan
26,400 votes
4
— Poor
85%
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour
746 votes
4
— Poor
85%
The Silence of the Lambs
28,709 votes
7
— Good
85%
Homecoming: A Film by Beyoncé
652 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,438 votes
9
— Superb
84%
Star Wars
41,967 votes
4
— Poor
84%
American History X
20,280 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Léon: The Professional
24,844 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stop Making Sense
687 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
Avengers: Infinity War
56,263 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
One Flew Over the Cuckoo's Nest
12,854 votes
8
— Great
84%
The Usual Suspects
18,712 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
48,992 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
The Pianist
12,622 votes
9
— Superb
84%
Adele: Live at the Royal Albert Hall
359 votes
4
— Poor
84%
Led Zeppelin: Celebration Day
142 votes
2
— Terrible
84%
Hannah Gadsby: Nanette
1,023 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Django Unchained
44,701 votes
7
— Good
84%
Madonna: The Confessions Tour
93 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
Alien
27,372 votes
9
— Superb
84%
Return of the Jedi
33,342 votes
4
— Poor
83%
Hamilton
4,513 votes
2
— Terrible
83%
Chasing Coral
350 votes
8
— Great
83%
Good Will Hunting
21,426 votes
9
— Superb
83%
Taylor Swift: The 1989 World Tour - Live
263 votes
2
— Terrible
83%
Brené Brown: The Call to Courage
94 votes
9
— Superb
83%
Memento
25,971 votes
6
— Fair
83%
The Departed
25,404 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father
1,253 votes
8
— Great
83%
Be Here Now
148 votes
4
— Poor
83%
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion
2,715 votes
8
— Great
83%
Scarface
16,302 votes
5
— Meh
83%
Bobby Robson: More Than a Manager
125 votes
4
— Poor
83%
Aliens
20,269 votes
8
— Great
83%
Psycho
11,539 votes
8
— Great
1
2
3
7
8
9
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup