trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Parzival1608
VIP
2
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
58
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
House
30,136 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,806 votes
8
— Great
84%
Suits
24,403 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,771 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,648 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,810 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,966 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,855 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,790 votes
8
— Great
90%
Arcane
11,082 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,397 votes
8
— Great
76%
You
10,249 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,450 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,418 votes
8
— Great
75%
Pretty Little Liars
8,939 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,217 votes
8
— Great
76%
American Dad!
8,399 votes
8
— Great
76%
Gossip Girl
7,256 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,973 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,943 votes
8
— Great
82%
Naruto
6,648 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,486 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,168 votes
8
— Great
79%
Merlin
6,142 votes
8
— Great
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,222 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
6,020 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,453 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
5,053 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,174 votes
8
— Great
78%
Charmed
4,769 votes
8
— Great
74%
Locke & Key
4,859 votes
8
— Great
76%
Santa Clarita Diet
4,621 votes
8
— Great
88%
Steins;Gate
4,193 votes
8
— Great
80%
ONE PIECE
4,246 votes
8
— Great
80%
Monk
3,905 votes
8
— Great
76%
Gen V
3,783 votes
8
— Great
78%
Star Wars Rebels
3,447 votes
8
— Great
85%
Mob Psycho 100
2,893 votes
8
— Great
77%
The Seven Deadly Sins
2,960 votes
8
— Great
80%
Assassination Classroom
2,165 votes
8
— Great
70%
The Secret Circle
2,267 votes
8
— Great
71%
Monarch: Legacy of Monsters
2,248 votes
8
— Great
76%
Legend of the Seeker
2,073 votes
8
— Great
80%
Phineas and Ferb
1,914 votes
8
— Great
72%
Ghost Whisperer
1,913 votes
8
— Great
79%
Noragami
1,736 votes
8
— Great
78%
Star Wars: Tales of the Jedi
1,510 votes
8
— Great
73%
iCarly
1,528 votes
8
— Great
68%
Daybreak
1,511 votes
8
— Great
75%
Wizards of Waverly Place
1,258 votes
8
— Great
80%
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
1,085 votes
8
— Great
71%
Boruto: Naruto Next Generations
1,159 votes
8
— Great
71%
The Suite Life of Zack & Cody
851 votes
8
— Great
78%
PLUTO
695 votes
8
— Great
75%
The Penguins of Madagascar
682 votes
8
— Great
72%
High School Musical: The Musical: The Series
656 votes
8
— Great
74%
Baymax!
550 votes
8
— Great
66%
Attack on Titan: Junior High
261 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup