trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Paschalis Galanis
VIP
2
3
followers
Thessaloníki, Greece
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
46
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Planet Earth
4,723 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,194 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth II
2,627 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,216 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hunter x Hunter
4,745 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,481 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,561 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,191 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Vietnam War
562 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,306 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Last Dance
3,546 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Top Gear
7,237 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,508 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Severance
8,943 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fleabag
8,785 votes
10
— Totally Ninja!
86%
When They See Us
3,577 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,431 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,313 votes
10
— Totally Ninja!
85%
How the Universe Works
365 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,151 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Naruto Shippuden
6,775 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,931 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,120 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,168 votes
10
— Totally Ninja!
84%
1883
2,803 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Universe
431 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,526 votes
10
— This is the Way.
84%
Through the Wormhole
1,014 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,172 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,140 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Crown
7,221 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Louie
4,225 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,814 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,393 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Carnivàle
2,252 votes
10
— Totally Ninja!
82%
House of the Dragon
10,182 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Naruto
6,604 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,794 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Watchmen
7,100 votes
10
— Totally Ninja!
80%
After Life
4,681 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bates Motel
7,922 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Alone
653 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,143 votes
10
— Bazinga!
79%
Mayor of Kingstown
1,595 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Master of None
4,081 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Desperate Housewives
5,578 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup