trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Paweł Pastuszka
0
followers
Mikołow, Katowice, Poland
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
33
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,134 votes
9
— Superb
81%
The Martian
51,835 votes
9
— Superb
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,879 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,915 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,682 votes
9
— Superb
82%
Inglourious Basterds
37,018 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
28,702 votes
9
— Superb
86%
The Green Mile
26,535 votes
9
— Superb
84%
Léon: The Professional
24,834 votes
9
— Superb
82%
Reservoir Dogs
20,409 votes
9
— Superb
83%
Scarface
16,295 votes
9
— Superb
62%
2012
16,946 votes
9
— Superb
68%
The Day After Tomorrow
14,814 votes
9
— Superb
88%
12 Angry Men
12,636 votes
9
— Superb
72%
Armageddon
13,126 votes
9
— Superb
76%
The Devil's Advocate
10,361 votes
9
— Superb
73%
8 Mile
10,034 votes
9
— Superb
77%
Law Abiding Citizen
9,560 votes
9
— Superb
72%
Hannibal
8,195 votes
9
— Superb
71%
Twister
6,662 votes
9
— Superb
72%
Desperado
4,461 votes
9
— Superb
71%
Outbreak
4,115 votes
9
— Superb
77%
The Name of the Rose
3,613 votes
9
— Superb
62%
The Core
3,529 votes
9
— Superb
61%
Machete Kills
3,251 votes
9
— Superb
68%
All Is Lost
3,031 votes
9
— Superb
50%
A Serbian Film
2,566 votes
9
— Superb
67%
Arachnophobia
2,097 votes
9
— Superb
72%
24: Redemption
914 votes
9
— Superb
79%
12 Angry Men
616 votes
9
— Superb
80%
George Carlin: It's Bad for Ya!
404 votes
9
— Superb
79%
George Carlin: You Are All Diseased
237 votes
9
— Superb
77%
Boys Don't Cry
229 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup