trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Prodank
VIP
2
6
followers
Bucharest, Romania
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
80
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,194 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,031 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,493 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,958 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,794 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,922 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,651 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,445 votes
8
— Great
80%
Loki
15,698 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,861 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,269 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,386 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,194 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,012 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,811 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,768 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,585 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,229 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,177 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,540 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,116 votes
8
— Great
79%
Legion
6,962 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,906 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,782 votes
8
— Great
73%
What If...?
6,148 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,107 votes
8
— Great
78%
The Orville
5,850 votes
8
— Great
73%
Titans
5,698 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,118 votes
8
— Great
75%
Constantine
4,987 votes
8
— Great
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,574 votes
8
— Great
77%
Star Trek: Enterprise
4,159 votes
8
— Great
80%
The Office
4,009 votes
8
— Great
75%
Doom Patrol
3,706 votes
8
— Great
75%
Tokyo Ghoul
3,475 votes
8
— Great
78%
Workaholics
2,964 votes
8
— Great
81%
Parasyte -the maxim-
2,929 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,883 votes
8
— Great
85%
Mob Psycho 100
2,858 votes
8
— Great
73%
Saturday Night Live
2,390 votes
8
— Great
84%
Young Justice
2,368 votes
8
— Great
82%
Harley Quinn
2,357 votes
8
— Great
87%
Chappelle's Show
2,062 votes
8
— Great
82%
An Idiot Abroad
2,056 votes
8
— Great
81%
X-Men: The Animated Series
1,676 votes
8
— Great
78%
Star Wars: Tales of the Jedi
1,489 votes
8
— Great
83%
Whose Line is it Anyway?
1,469 votes
8
— Great
79%
Key & Peele
1,414 votes
8
— Great
77%
The Midnight Gospel
1,364 votes
8
— Great
87%
Taskmaster
1,324 votes
8
— Great
75%
Little Britain
1,017 votes
8
— Great
75%
Who Is America?
915 votes
8
— Great
77%
Reno 911!
800 votes
8
— Great
79%
Miss Kobayashi's Dragon Maid
794 votes
8
— Great
77%
The New Pope
746 votes
8
— Great
74%
Comedians in Cars Getting Coffee
730 votes
8
— Great
82%
The New Batman Adventures
643 votes
8
— Great
79%
Cunk on...
596 votes
8
— Great
78%
Superman: The Animated Series
544 votes
8
— Great
73%
Wellington Paranormal
531 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup