trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Raluca 303
32
followers
Romania
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
80
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Spirited Away
23,882 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Inception
71,625 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,310 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Howl's Moving Castle
14,607 votes
10
— Totally Ninja!
84%
WALL·E
40,531 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Deadpool
108,518 votes
10
— Totally Ninja!
82%
National Geographic: Journey to the Edge of the Universe
197 votes
10
— Totally Ninja!
82%
How to Train Your Dragon
28,781 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Fifth Element
23,648 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Finding Nemo
39,396 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,881 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,202 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Big Hero 6
34,304 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Always
332 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Mulan
15,424 votes
10
— Totally Ninja!
79%
For the Birds
2,696 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Beauty and the Beast
19,666 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Ratatouille
30,711 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Shrek
30,243 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Edge of Tomorrow
39,043 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
55,883 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Man from Nowhere
2,415 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Secret World of Arrietty
4,487 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Avatar
59,950 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Edward Scissorhands
14,798 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Anastasia
5,347 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sherlock Holmes
24,114 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Last Unicorn
1,040 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spirit: Stallion of the Cimarron
4,259 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Walk to Remember
4,394 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ice Age
20,650 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Stardust
7,985 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Rise of the Guardians
10,167 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Banana
610 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sailor Moon R: The Movie
178 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Little Mermaid
14,896 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,306 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,778 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Corpse Bride
9,949 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wonder Woman
56,451 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Now You See Me
33,531 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,256 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Age of Adaline
8,773 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Spider-Man
26,504 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Despicable Me 2
25,422 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Shack
5,564 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Balto
1,731 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Spider-Man 2
22,768 votes
10
— Totally Ninja!
74%
True Lies
7,300 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Fox and the Hound
4,436 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Lady and the Tramp
7,999 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Cars
26,695 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Brother Bear
6,144 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,193 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Maleficent
21,159 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 2
40,288 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Secretly, Greatly
242 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Cinderella
9,501 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Whatcha Wearin'?
145 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Enchanted
7,062 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup