Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ricardo Teixeira
1
Follower
0
Following
Vila do Conde
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
76
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Dexter
39,938 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
26,305 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,549 votes
8
— Great
86%
Dark
17,825 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,484 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,860 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
15,038 votes
8
— Great
77%
The Umbrella Academy
14,808 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,602 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
11,131 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,371 votes
8
— Great
83%
The Americans
9,142 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,174 votes
8
— Great
83%
Luther
7,820 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
7,181 votes
8
— Great
77%
The Man in the High Castle
6,993 votes
8
— Great
82%
The Last Kingdom
5,725 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,873 votes
8
— Great
76%
Almost Human
5,432 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,973 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,532 votes
8
— Great
80%
Monk
4,003 votes
8
— Great
75%
Carnival Row
4,105 votes
8
— Great
80%
Making a Murderer
3,923 votes
8
— Great
74%
The Outsider
3,506 votes
8
— Great
71%
Touch
3,136 votes
8
— Great
82%
The Knick
2,916 votes
8
— Great
75%
The Terror
2,591 votes
8
— Great
73%
Castle Rock
2,492 votes
8
— Great
77%
Evil
2,316 votes
8
— Great
79%
The Young Pope
2,079 votes
8
— Great
79%
The Great
2,053 votes
8
— Great
75%
Awake
1,775 votes
8
— Great
75%
Alias Grace
1,738 votes
8
— Great
69%
Resurrection
1,464 votes
8
— Great
86%
Wentworth
1,261 votes
8
— Great
81%
Why Women Kill
1,245 votes
8
— Great
78%
Ripper Street
1,186 votes
8
— Great
74%
Stalker
1,206 votes
8
— Great
73%
Marcella
1,188 votes
8
— Great
81%
Babylon Berlin
1,028 votes
8
— Great
72%
Absentia
1,084 votes
8
— Great
66%
Constellation
1,126 votes
8
— Great
66%
Hostages
1,096 votes
8
— Great
75%
Tehran
934 votes
8
— Great
68%
Slasher
955 votes
8
— Great
74%
Home Before Dark
806 votes
8
— Great
76%
Law & Order: Criminal Intent
738 votes
8
— Great
69%
Truth Be Told
723 votes
8
— Great
76%
Red Band Society
682 votes
8
— Great
73%
The Hot Zone
646 votes
8
— Great
75%
Cardinal
625 votes
8
— Great
75%
Harrow
613 votes
8
— Great
74%
Berlin Station
613 votes
8
— Great
75%
Law & Order: Organized Crime
538 votes
8
— Great
72%
The Mantis
534 votes
8
— Great
70%
Mrs. Fletcher
531 votes
8
— Great
77%
Pagan Peak
392 votes
8
— Great
65%
Deadwater Fell
401 votes
8
— Great
69%
The Pembrokeshire Murders
362 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch