trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Red_Rain77
0
followers
Alaska
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
187
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
87%
Death Note
15,776 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,297 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,125 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
4,994 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,901 votes
6
— Fair
76%
Sword Art Online
4,689 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,165 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,790 votes
9
— Superb
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,679 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Tokyo Ghoul
3,478 votes
9
— Superb
81%
Parasyte -the maxim-
2,932 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Seven Deadly Sins
2,930 votes
8
— Great
76%
Elfen Lied
2,923 votes
8
— Great
84%
Samurai Champloo
2,756 votes
8
— Great
78%
No Game No Life
2,364 votes
9
— Superb
85%
Your lie in April
2,131 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Akame ga Kill!
2,251 votes
8
— Great
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,144 votes
9
— Superb
74%
Another
2,144 votes
7
— Good
79%
Death Parade
2,061 votes
9
— Superb
71%
High School of the Dead
2,066 votes
8
— Great
80%
Toradora!
1,898 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Angel Beats!
1,918 votes
9
— Superb
75%
The Future Diary
1,849 votes
9
— Superb
79%
Noragami
1,726 votes
9
— Superb
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,669 votes
7
— Good
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,622 votes
9
— Superb
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,487 votes
8
— Great
78%
Terror in Resonance
1,415 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Devil Is a Part-Timer!
1,334 votes
7
— Good
76%
Is it Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
1,304 votes
9
— Superb
75%
High School DxD
1,194 votes
9
— Superb
83%
Clannad
1,075 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Log Horizon
1,063 votes
8
— Great
85%
Great Teacher Onizuka
988 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Charlotte
1,047 votes
9
— Superb
76%
Classroom of the Elite
861 votes
9
— Superb
79%
My Teen Romantic Comedy SNAFU
822 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Miss Kobayashi's Dragon Maid
795 votes
7
— Good
78%
GATE
795 votes
8
— Great
78%
ReLIFE
790 votes
7
— Good
76%
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
789 votes
8
— Great
78%
K-ON!
735 votes
8
— Great
71%
Btooom!
752 votes
9
— Superb
80%
Welcome to the N.H.K.
687 votes
7
— Good
75%
Love, Chunibyo & Other Delusions!
692 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Accel World
689 votes
8
— Great
79%
Spice and Wolf
637 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Grimgar of Fantasy and Ash
649 votes
7
— Good
82%
Barakamon
590 votes
7
— Good
78%
The Pet Girl of Sakurasou
589 votes
9
— Superb
72%
My Little Monster
612 votes
7
— Good
69%
Black Bullet
608 votes
7
— Good
82%
Usagi Drop
526 votes
7
— Good
69%
Danganronpa: The Animation
579 votes
7
— Good
75%
Nisekoi
523 votes
7
— Good
80%
Bakuman
486 votes
8
— Great
75%
Eden of the East
502 votes
7
— Good
76%
Golden Time
497 votes
9
— Superb
71%
A Certain Magical Index
487 votes
9
— Superb
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup