trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Reiko LJ
VIP
6
65
followers
Midlands, UK
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
68
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Avengers: Infinity War
56,150 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,971 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,115 votes
7
— Good
79%
Dune
36,540 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,155 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,256 votes
7
— Good
79%
Her
23,187 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,786 votes
7
— Good
81%
Oppenheimer
21,341 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,911 votes
7
— Good
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,257 votes
7
— Good
72%
The Fast and the Furious
16,913 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,885 votes
7
— Good
72%
The Menu
14,475 votes
7
— Good
70%
Horrible Bosses
12,541 votes
7
— Good
64%
Mission: Impossible II
11,975 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,283 votes
7
— Good
65%
The Lost City
10,517 votes
7
— Good
63%
Snow White and the Huntsman
10,482 votes
7
— Good
61%
Army of the Dead
9,747 votes
7
— Good
71%
A Simple Favor
9,494 votes
7
— Good
71%
The Mist
9,343 votes
7
— Good
76%
True Grit
8,797 votes
7
— Good
63%
Underwater
8,324 votes
7
— Good
74%
Hocus Pocus
8,295 votes
7
— Good
76%
The Whale
7,753 votes
7
— Good
62%
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
7,511 votes
7
— Good
59%
The New Mutants
7,400 votes
7
— Good
74%
Coherence
6,997 votes
7
— Good
72%
Up in the Air
6,740 votes
7
— Good
76%
Dogma
6,739 votes
7
— Good
69%
Civil War
6,471 votes
7
— Good
63%
The Mortal Instruments: City of Bones
6,156 votes
7
— Good
67%
The Other Woman
6,131 votes
7
— Good
64%
The Hustle
6,076 votes
7
— Good
66%
You Were Never Really Here
5,996 votes
7
— Good
67%
I Care a Lot
5,630 votes
7
— Good
68%
The DUFF
5,476 votes
7
— Good
61%
Scream 3
5,461 votes
7
— Good
67%
The House
5,454 votes
7
— Good
72%
The Parent Trap
5,216 votes
7
— Good
67%
Freaky Friday
4,591 votes
7
— Good
70%
Fear Street: 1666
3,652 votes
7
— Good
65%
Blades of Glory
3,373 votes
7
— Good
54%
Thunder Force
3,071 votes
7
— Good
65%
The Net
2,687 votes
7
— Good
71%
Charlie Wilson's War
2,514 votes
7
— Good
68%
Noelle
2,184 votes
7
— Good
67%
Do Revenge
2,107 votes
7
— Good
73%
Doubt
2,071 votes
7
— Good
66%
Assassins
2,025 votes
7
— Good
72%
Trouble with the Curve
2,019 votes
7
— Good
70%
Disobedience
1,765 votes
7
— Good
60%
Mean Girls
1,632 votes
7
— Good
62%
Admission
1,400 votes
7
— Good
66%
Encino Man
1,380 votes
7
— Good
67%
Someone Great
1,326 votes
7
— Good
69%
Sunshine Cleaning
1,309 votes
7
— Good
69%
Colette
1,244 votes
7
— Good
65%
Single All the Way
857 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup