trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
GLENN P GLENN
17
followers
Brooklyn, New York
58
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
57
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,460 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,082 votes
10
— Bazinga!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,047 votes
10
— Nine Nine!
86%
Fringe
23,416 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,607 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,089 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,633 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,102 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,459 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Falling Skies
9,101 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Smallville
8,184 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Luther
7,670 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Glee
8,298 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bob's Burgers
7,340 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Continuum
7,239 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Broadchurch
5,906 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Good Wife
5,525 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,718 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skins
4,671 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,582 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek
4,356 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Nikita
4,323 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Leverage
3,892 votes
7
— Good
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,838 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Power
3,434 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Girls
3,717 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Inbetweeners
3,297 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Workaholics
2,967 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Tomorrow People (US)
2,922 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Blue Bloods
2,747 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Happy Endings
2,702 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
Wilfred
2,684 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Extras
1,654 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Nurse Jackie
1,513 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Ancient Aliens
1,356 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Queer as Folk
1,157 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Life
1,024 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Through the Wormhole
1,014 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Hustle
994 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Neighbors
681 votes
10
— Totally Ninja!
83%
I Love Lucy
598 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Jersey Shore
741 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Africa
499 votes
10
— Totally Ninja!
85%
NOVA
454 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Lexx
396 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Kids in the Hall
299 votes
10
— Totally Ninja!
73%
60 Minutes
170 votes
10
— Totally Ninja!
83%
BBC Documentaries
103 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Oddities
64 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Tripods
61 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Minuscule
55 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How Earth Made Us
34 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Oddities: San Francisco
19 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Lair
20 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Fish Tank Kings
12 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Mutual Friends
10 votes
10
— Totally Ninja!
51%
Cowboy Builders
6 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup