Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
RupertG
VIP
7
3
Followers
2
Following
Sydney, New South Wales
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
81
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
134,190 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
66,913 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
62,211 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
54,824 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
48,102 votes
9
— Superb
85%
Friends
42,507 votes
5
— Meh
87%
Rick and Morty
30,554 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
27,224 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
26,131 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,896 votes
10
— Nine Nine!
84%
The Mandalorian
23,242 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
23,175 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,582 votes
8
— Great
84%
Community
20,784 votes
8
— Great
78%
Squid Game
20,720 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,350 votes
6
— Fair
86%
Futurama
20,136 votes
9
— Superb
78%
The Witcher
20,101 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,690 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,492 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
19,374 votes
9
— Superb
77%
Family Guy
19,293 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,890 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,889 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,979 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
15,131 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,340 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
12,643 votes
10
— Totally Ninja!
81%
House of the Dragon
12,525 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,379 votes
8
— Great
85%
Archer
11,669 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,476 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,287 votes
6
— Fair
76%
American Dad!
8,533 votes
6
— Fair
88%
Gravity Falls
8,319 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,981 votes
9
— Superb
80%
Killing Eve
6,479 votes
9
— Superb
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,147 votes
9
— Superb
79%
Only Murders in the Building
5,729 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,436 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,197 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,937 votes
9
— Superb
70%
Stephen King's It
4,827 votes
6
— Fair
80%
Sharp Objects
4,507 votes
9
— Superb
80%
Ash vs Evil Dead
3,919 votes
9
— Superb
89%
The West Wing
3,901 votes
10
— Totally Ninja!
79%
From
3,497 votes
8
— Great
81%
Slow Horses
3,309 votes
8
— Great
85%
Black Books
2,951 votes
9
— Superb
78%
Lethal Weapon
2,910 votes
8
— Great
75%
The Terror
2,581 votes
9
— Superb
70%
Scream: The TV Series
2,471 votes
7
— Good
76%
Killjoys
2,399 votes
6
— Fair
87%
Chappelle's Show
2,122 votes
8
— Great
78%
Robot Chicken
1,845 votes
7
— Good
77%
The Exorcist
1,801 votes
8
— Great
64%
Black Summer
1,608 votes
8
— Great
86%
The Venture Bros.
1,492 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Taskmaster
1,421 votes
8
— Great
84%
Agatha Christie's Poirot
1,300 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch