trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
scholarsarena
VIP
OG
12
49
followers
Utopia
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
142
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
Stranger Things
52,999 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,428 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,819 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,112 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,863 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,502 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,281 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,034 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,411 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,660 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,474 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,131 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,724 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,690 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,093 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,605 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,071 votes
9
— Superb
76%
Once Upon a Time
14,874 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,872 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,133 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,099 votes
9
— Superb
82%
Chuck
12,392 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,183 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,141 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,134 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,472 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,392 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,233 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,822 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,694 votes
9
— Superb
83%
White Collar
10,061 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,782 votes
9
— Superb
73%
2 Broke Girls
9,044 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
8,763 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,572 votes
9
— Superb
74%
Star Trek: Discovery
8,542 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,349 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,288 votes
9
— Superb
84%
Downton Abbey
7,751 votes
9
— Superb
82%
30 Rock
7,650 votes
9
— Superb
70%
Marvel's The Defenders
7,149 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,915 votes
9
— Superb
79%
The Good Doctor
6,807 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,789 votes
9
— Superb
75%
American Gods
6,784 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,766 votes
9
— Superb
83%
Gilmore Girls
6,619 votes
9
— Superb
79%
Merlin
6,116 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,903 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,524 votes
9
— Superb
76%
Almost Human
5,381 votes
9
— Superb
78%
Da Vinci's Demons
5,174 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,166 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,074 votes
9
— Superb
80%
Atypical
4,967 votes
9
— Superb
89%
Hunter x Hunter
4,727 votes
9
— Superb
76%
Sword Art Online
4,689 votes
9
— Superb
88%
Over the Garden Wall
4,168 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,165 votes
9
— Superb
84%
Utopia
4,081 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup