trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
SilverKasei
5
followers
Bavaria
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
45
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
61,154 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,262 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,598 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,163 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,642 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,277 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,907 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,775 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,836 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,348 votes
9
— Superb
70%
13 Reasons Why
14,121 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,860 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,375 votes
9
— Superb
76%
American Dad!
8,375 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,160 votes
9
— Superb
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,431 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,145 votes
9
— Superb
89%
Hunter x Hunter
4,748 votes
9
— Superb
84%
ERASED
3,797 votes
9
— Superb
81%
Parasyte -the maxim-
2,939 votes
9
— Superb
78%
No Game No Life
2,371 votes
9
— Superb
80%
Psycho-Pass
1,902 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Vox Machina
1,833 votes
9
— Superb
82%
Fate/Zero
1,477 votes
9
— Superb
81%
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works
1,191 votes
9
— Superb
74%
Seraph of the End
846 votes
9
— Superb
73%
Danny Phantom
697 votes
9
— Superb
80%
Gargoyles
654 votes
9
— Superb
75%
Marvel's Hit-Monkey
602 votes
9
— Superb
75%
Chip 'n Dale Rescue Rangers
556 votes
9
— Superb
69%
Blood Lad
545 votes
9
— Superb
75%
Disney's Adventures of the Gummi Bears
445 votes
9
— Superb
75%
Disney's Adventures of the Gummi Bears
445 votes
9
— Superb
71%
Lilo & Stitch: The Series
427 votes
9
— Superb
73%
Ned's Declassified School Survival Guide
421 votes
9
— Superb
72%
Big Time Rush
414 votes
9
— Superb
71%
American Dragon: Jake Long
400 votes
9
— Superb
69%
Roman Empire
380 votes
9
— Superb
80%
Kotaro Lives Alone
354 votes
9
— Superb
69%
Shaman King
304 votes
9
— Superb
73%
Basilisk
274 votes
9
— Superb
63%
Fantastic Four
122 votes
9
— Superb
68%
Yu-Gi-Oh! Capsule Monsters
86 votes
9
— Superb
70%
Fight! Kickers
49 votes
9
— Superb
50%
CC:N - Comedy Central News
2 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup