trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Staalplaat
VIP
6
6
followers
Amsterdam
100
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
55
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,481 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,618 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,248 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,115 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,508 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,762 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,191 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,437 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,770 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,620 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,583 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,570 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,102 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,148 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,116 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,025 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,415 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,119 votes
9
— Superb
79%
Misfits
8,075 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,794 votes
9
— Superb
79%
Legion
6,980 votes
9
— Superb
75%
American Gods
6,794 votes
9
— Superb
82%
Star Wars: Andor
6,399 votes
9
— Superb
84%
The Pacific
5,677 votes
9
— Superb
80%
Taboo
5,339 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,079 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth
4,723 votes
9
— Superb
87%
The Shield
4,390 votes
9
— Superb
84%
Utopia
4,087 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth II
2,627 votes
9
— Superb
84%
Snowfall
1,720 votes
9
— Superb
84%
Primal
1,160 votes
9
— Superb
90%
Blue Planet II
1,096 votes
9
— Superb
75%
The Devil's Hour
1,034 votes
9
— Superb
89%
Life
1,024 votes
9
— Superb
84%
Through the Wormhole
1,014 votes
9
— Superb
86%
Scavengers Reign
946 votes
9
— Superb
87%
The Blue Planet
888 votes
9
— Superb
87%
Frozen Planet
793 votes
9
— Superb
82%
Terriers
645 votes
9
— Superb
83%
Pantheon
635 votes
9
— Superb
87%
The Vietnam War
562 votes
9
— Superb
81%
The Defiant Ones
483 votes
9
— Superb
85%
How the Universe Works
365 votes
9
— Superb
85%
Dynasties
306 votes
9
— Superb
87%
Wonders of the Universe
262 votes
9
— Superb
80%
November 13: Attack on Paris
206 votes
9
— Superb
83%
Wonders of Life
94 votes
9
— Superb
79%
Big Cats
56 votes
9
— Superb
79%
Rundfunk
17 votes
9
— Superb
66%
102 Minutes That Changed America
12 votes
9
— Superb
57%
Debiteuren Crediteuren
8 votes
9
— Superb
63%
Jiskefet
6 votes
9
— Superb
45%
Lullo's
4 votes
9
— Superb
36%
Jiskefet
3 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup