Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Mötley Jüles
2
Followers
0
Following
Central New York
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
216
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
88%
The Godfather
29,327 votes
9
— Superb
86%
The Empire Strikes Back
37,813 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
45,474 votes
9
— Superb
85%
Saving Private Ryan
27,096 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
38,301 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
45,877 votes
9
— Superb
83%
Return of the Jedi
33,962 votes
9
— Superb
83%
Raiders of the Lost Ark
25,758 votes
9
— Superb
82%
Guardians of the Galaxy
98,771 votes
9
— Superb
82%
Deadpool
112,615 votes
9
— Superb
82%
Jurassic Park
33,553 votes
9
— Superb
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,740 votes
9
— Superb
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
36,109 votes
9
— Superb
81%
Hachi: A Dog's Tale
7,222 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
66,942 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,803 votes
9
— Superb
81%
Kill Bill: Vol. 1
28,588 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
55,443 votes
9
— Superb
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
35,372 votes
9
— Superb
80%
Robin Williams: Come Inside My Mind
697 votes
9
— Superb
80%
Anne of Green Gables
491 votes
9
— Superb
80%
Aladdin
23,471 votes
9
— Superb
80%
A Charlie Brown Christmas
3,224 votes
9
— Superb
80%
About Time
14,928 votes
9
— Superb
80%
Kill Bill: Vol. 2
21,085 votes
9
— Superb
80%
The Bourne Identity
22,955 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
48,057 votes
9
— Superb
79%
Tombstone
5,088 votes
9
— Superb
79%
Rain Man
10,536 votes
9
— Superb
79%
Fried Green Tomatoes
1,895 votes
9
— Superb
79%
The Bourne Ultimatum
18,606 votes
9
— Superb
79%
Ocean's Eleven
21,995 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
47,079 votes
9
— Superb
79%
White Christmas
1,577 votes
9
— Superb
79%
Edge of Tomorrow
40,101 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
34,105 votes
9
— Superb
79%
Rocky
12,253 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
37,780 votes
9
— Superb
79%
Mary Poppins
8,359 votes
9
— Superb
78%
The Color Purple
2,307 votes
9
— Superb
78%
Toy Story 2
25,889 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
35,076 votes
9
— Superb
78%
The Bourne Supremacy
17,859 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
41,057 votes
9
— Superb
78%
The Notebook
12,220 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
35,805 votes
9
— Superb
78%
Black Hawk Down
10,871 votes
9
— Superb
78%
Lethal Weapon
9,612 votes
9
— Superb
78%
The Fugitive
7,401 votes
9
— Superb
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,606 votes
9
— Superb
77%
The Lego Movie
24,090 votes
9
— Superb
77%
JFK
3,381 votes
9
— Superb
77%
2022 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony
16 votes
9
— Superb
77%
Crouching Tiger, Hidden Dragon
6,004 votes
9
— Superb
77%
Men in Black
24,670 votes
9
— Superb
77%
Glory
2,408 votes
9
— Superb
77%
X-Men: First Class
25,722 votes
9
— Superb
77%
The Rock
8,931 votes
9
— Superb
76%
Beetlejuice
14,161 votes
9
— Superb
76%
Interview with the Vampire
9,778 votes
9
— Superb
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch