trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Totte Annerbrink
VIP
6
11
followers
Sweden
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
47
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
96,989 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,836 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,052 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
24,913 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,329 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,238 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,689 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,843 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,033 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,723 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,578 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
8,444 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,183 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,045 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,408 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,590 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,170 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,029 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,764 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
5,854 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Black Sails
7,788 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,745 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,283 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Taboo
5,319 votes
9
— Superb
80%
Watchmen
7,044 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bates Motel
7,887 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,924 votes
8
— Great
77%
Marco Polo
3,950 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,176 votes
6
— Fair
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,050 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,908 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,831 votes
8
— Great
77%
The 100
20,049 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,426 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,177 votes
7
— Good
76%
Hawaii Five-0
5,008 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,434 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,105 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,075 votes
8
— Great
75%
Bloodline
2,090 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,910 votes
7
— Good
74%
Falling Skies
9,092 votes
6
— Fair
72%
Wayward Pines
3,720 votes
9
— Superb
71%
Marvel's Luke Cage
9,206 votes
8
— Great
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,186 votes
5
— Meh
70%
A Christmas Carol
311 votes
8
— Great
70%
The Path
678 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup