trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Travis Llewellyn
VIP
4
0
followers
Oklahoma City
53
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
23
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
74%
Ant-Man
44,276 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
Sicario
23,710 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
We're the Millers
17,430 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Intern
15,867 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
The Theory of Everything
14,860 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
Hotel Transylvania 2
13,952 votes
1
— Weak Sauce :(
53%
Fantastic Four
13,578 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
The Heat
8,641 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Self/less
7,303 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
The Spectacular Now
4,225 votes
1
— Weak Sauce :(
67%
Nymphomaniac: Vol. I
4,069 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
The Longest Ride
3,590 votes
1
— Weak Sauce :(
61%
Aloha
3,754 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
Last Knights
3,265 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
Before We Go
2,440 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'
2,107 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
The Water Diviner
2,149 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
The One I Love
1,642 votes
1
— Weak Sauce :(
61%
Pay the Ghost
1,608 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
Love & Mercy
1,283 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
The Diary of a Teenage Girl
1,222 votes
1
— Weak Sauce :(
63%
Ricki and the Flash
1,152 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
Timbuktu
509 votes
1
— Weak Sauce :(
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup