trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TheYTcake
1
follower
Netherlands
18
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
130,929 votes
6
— Fair
86%
Move to Heaven
513 votes
8
— Great
85%
Extraordinary Attorney Woo
1,175 votes
8
— Great
84%
Violet Evergarden
2,116 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
17,989 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,199 votes
6
— Fair
82%
Our Beloved Summer
446 votes
8
— Great
82%
Unbelievable
3,478 votes
9
— Superb
81%
W
865 votes
8
— Great
81%
Doctor John
126 votes
8
— Great
80%
I'm Not a Robot
549 votes
8
— Great
80%
Because This Is My First Life
524 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,559 votes
7
— Good
78%
SKAM Italia
227 votes
8
— Great
78%
Touch Your Heart
403 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,200 votes
8
— Great
77%
The 100
20,067 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
10,977 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Sweet Revenge
77 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,122 votes
7
— Good
76%
If You Wish Upon Me
68 votes
8
— Great
76%
Legacies
2,270 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Crazy Love
151 votes
7
— Good
75%
The OA
6,580 votes
9
— Superb
75%
Wait, My Youth
33 votes
6
— Fair
75%
Marriage Contract
108 votes
7
— Good
75%
Alias Grace
1,699 votes
7
— Good
74%
Witch's Court
67 votes
7
— Good
73%
T@gged
117 votes
9
— Superb
71%
The Society
1,926 votes
6
— Fair
70%
Panic
595 votes
7
— Good
70%
Strongest Deliveryman
107 votes
8
— Great
69%
The Temperature of Language: Our Nineteen
18 votes
7
— Good
69%
Everything and Nothing
30 votes
7
— Good
69%
Ga Doo Ri’s Sushi Restaurant
23 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,517 votes
7
— Good
67%
Sonny With a Chance
292 votes
8
— Great
59%
Love Island
409 votes
6
— Fair
55%
Dalgona
4 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup