trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mookie
31
followers
darkened theatre
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
73
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Avengers: Infinity War
56,033 votes
9
— Superb
75%
Wonder Woman
56,454 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
53,885 votes
9
— Superb
79%
Moana
48,916 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,920 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
46,122 votes
9
— Superb
85%
Star Wars
41,786 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,452 votes
9
— Superb
81%
Batman Begins
42,036 votes
9
— Superb
79%
Edge of Tomorrow
39,047 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,253 votes
9
— Superb
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,682 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,198 votes
9
— Superb
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,095 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,097 votes
9
— Superb
78%
Titanic
30,725 votes
9
— Superb
73%
Ant-Man and the Wasp
30,082 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
28,308 votes
9
— Superb
85%
Saving Private Ryan
26,266 votes
9
— Superb
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,309 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
24,967 votes
9
— Superb
77%
Incredibles 2
23,387 votes
9
— Superb
70%
Black Widow
23,951 votes
9
— Superb
73%
Free Guy
23,348 votes
9
— Superb
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,337 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,375 votes
9
— Superb
78%
Back to the Future Part III
19,742 votes
9
— Superb
77%
Zack Snyder's Justice League
16,944 votes
9
— Superb
76%
Toy Story 4
16,633 votes
9
— Superb
80%
Mulan
15,426 votes
9
— Superb
72%
Bumblebee
15,682 votes
9
— Superb
75%
Upgrade
15,219 votes
9
— Superb
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,428 votes
9
— Superb
77%
Wind River
14,666 votes
9
— Superb
78%
Jaws
13,987 votes
9
— Superb
71%
The Invisible Man
14,204 votes
9
— Superb
73%
A Quiet Place Part II
13,747 votes
9
— Superb
76%
Raya and the Last Dragon
12,260 votes
9
— Superb
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
11,685 votes
9
— Superb
76%
Onward
11,817 votes
9
— Superb
81%
Wonder
10,994 votes
9
— Superb
77%
The Emperor's New Groove
10,509 votes
9
— Superb
73%
Crazy Rich Asians
10,352 votes
9
— Superb
72%
Love and Monsters
9,304 votes
9
— Superb
73%
Face/Off
9,080 votes
9
— Superb
71%
Long Shot
8,116 votes
9
— Superb
78%
The Fugitive
7,167 votes
9
— Superb
75%
Saving Mr. Banks
5,602 votes
9
— Superb
79%
Star Trek: First Contact
5,275 votes
9
— Superb
73%
Fighting with My Family
5,323 votes
9
— Superb
74%
The Bad Guys
4,807 votes
9
— Superb
76%
Abominable
4,730 votes
9
— Superb
81%
Free Solo
3,773 votes
9
— Superb
80%
Batman: Under the Red Hood
3,532 votes
9
— Superb
74%
Ron's Gone Wrong
3,176 votes
9
— Superb
79%
For the Birds
2,696 votes
9
— Superb
73%
Winnie the Pooh
2,427 votes
9
— Superb
73%
Teen Titans Go! To the Movies
2,176 votes
9
— Superb
80%
Partly Cloudy
1,752 votes
9
— Superb
73%
The Rainmaker
1,817 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup