trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
vlevas
6
followers
Greece
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
48
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,318 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,460 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,850 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,083 votes
10
— Bazinga!
89%
Sherlock
47,210 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,541 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
84%
Dexter
39,077 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,972 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,511 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,936 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,473 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,416 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,089 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Blacklist
17,807 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,092 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,633 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,474 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,876 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,781 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,695 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Elementary
12,589 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,362 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Castle
11,675 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,412 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,265 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grimm
10,365 votes
10
— Totally Ninja!
83%
White Collar
10,065 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Bones
9,842 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Criminal Minds
9,240 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Falling Skies
9,101 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,940 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Originals
7,417 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Continuum
7,239 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ray Donovan
5,639 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Almost Human
5,382 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Da Vinci's Demons
5,176 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Nikita
4,323 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Touch
3,117 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Anger Management
2,392 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Bridge
1,581 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Unforgettable
1,485 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Graceland
1,234 votes
9
— Superb
74%
The Glades
947 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hunted
836 votes
8
— Great
65%
Transporter
698 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Listener
582 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Constantine: City of Demons
366 votes
8
— Great
66%
XIII
277 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup