trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
VigorousJammer
VIP
3
3
followers
Youngstown, Ohio
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
179
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
79%
The Walking Dead
65,808 votes
7
— Good
85%
House
29,955 votes
7
— Good
86%
The Office
27,382 votes
7
— Good
83%
Supernatural
24,922 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,771 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,491 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,699 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,767 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,378 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,106 votes
7
— Good
76%
American Dad!
8,346 votes
7
— Good
85%
One-Punch Man
8,116 votes
7
— Good
80%
That '70s Show
7,898 votes
7
— Good
69%
The Book of Boba Fett
7,111 votes
7
— Good
85%
Dragon Ball Z
6,244 votes
7
— Good
89%
One Piece
6,175 votes
7
— Good
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,460 votes
7
— Good
76%
His Dark Materials
5,130 votes
7
— Good
77%
My Name Is Earl
4,865 votes
7
— Good
76%
Sword Art Online
4,688 votes
7
— Good
85%
Jujutsu Kaisen
3,908 votes
7
— Good
65%
Space Force
3,694 votes
7
— Good
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,674 votes
7
— Good
79%
Married... with Children
3,447 votes
7
— Good
76%
Elfen Lied
2,920 votes
7
— Good
77%
King of the Hill
2,448 votes
7
— Good
70%
Dragon Ball GT
2,258 votes
7
— Good
83%
Regular Show
2,236 votes
7
— Good
85%
Doctor Who
2,011 votes
7
— Good
80%
Psycho-Pass
1,896 votes
7
— Good
78%
MacGyver
1,880 votes
7
— Good
78%
Robot Chicken
1,819 votes
7
— Good
74%
The Nanny
1,670 votes
7
— Good
81%
Teen Titans
1,640 votes
7
— Good
82%
Hellsing Ultimate
1,586 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Visions
1,545 votes
7
— Good
78%
Terror in Resonance
1,414 votes
7
— Good
86%
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
1,412 votes
7
— Good
77%
The Midnight Gospel
1,364 votes
7
— Good
76%
Hellsing
1,358 votes
7
— Good
76%
Sliders
1,294 votes
7
— Good
79%
Ergo Proxy
1,156 votes
7
— Good
74%
Beavis and Butt-Head
1,143 votes
7
— Good
80%
Serial Experiments Lain
1,127 votes
7
— Good
72%
The Fairly OddParents
1,084 votes
7
— Good
77%
My Little Pony: Friendship Is Magic
1,084 votes
7
— Good
84%
Yu Yu Hakusho
1,025 votes
7
— Good
78%
Aqua Teen Hunger Force
967 votes
7
— Good
77%
Black Butler
954 votes
7
— Good
78%
Aggretsuko
881 votes
7
— Good
75%
Tower of God
860 votes
7
— Good
80%
Steven Universe Future
857 votes
7
— Good
84%
Detective Conan
844 votes
7
— Good
84%
Detective Conan
844 votes
7
— Good
86%
Mushi-Shi
810 votes
7
— Good
72%
The Cuphead Show!
712 votes
7
— Good
75%
The Ren and Stimpy Show
695 votes
7
— Good
73%
Danny Phantom
692 votes
7
— Good
83%
Banana Fish
689 votes
7
— Good
71%
Gantz
677 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup