trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
will0
17
followers
Saint Louis, MO
52
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
97
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,143 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,474 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,146 votes
8
— Great
89%
The West Wing
3,818 votes
7
— Good
89%
Game of Thrones
131,005 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,100 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,222 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,660 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,545 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,077 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,378 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,055 votes
7
— Good
85%
The Expanse
12,945 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,406 votes
8
— Great
85%
Archer
11,448 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,746 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,590 votes
6
— Fair
85%
True Detective
21,076 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,627 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,209 votes
8
— Great
84%
Community
20,229 votes
8
— Great
84%
The Universe
430 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,574 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,065 votes
9
— Superb
84%
She-Ra and the Princesses of Power
1,382 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,982 votes
6
— Fair
84%
Farscape
3,038 votes
9
— Superb
84%
Through the Wormhole
1,013 votes
6
— Fair
84%
Utopia
4,070 votes
8
— Great
84%
Atlanta
4,663 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,109 votes
7
— Good
84%
Neon Genesis Evangelion
4,878 votes
6
— Fair
83%
Luther
7,652 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,318 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,892 votes
7
— Good
83%
The Colbert Report
1,813 votes
7
— Good
83%
MythBusters
4,712 votes
6
— Fair
83%
TableTop
140 votes
9
— Superb
83%
Louie
4,218 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,698 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,266 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,451 votes
6
— Fair
82%
30 Rock
7,630 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,359 votes
7
— Good
82%
Castle
11,660 votes
6
— Fair
81%
Eureka
6,236 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,111 votes
8
— Great
81%
The Daily Show
3,296 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,821 votes
7
— Good
80%
Tron: Uprising
656 votes
7
— Good
80%
Batman Beyond
1,303 votes
8
— Great
80%
NOVA scienceNOW
73 votes
7
— Good
79%
Warehouse 13
5,663 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,565 votes
6
— Fair
79%
Orange Is the New Black
22,949 votes
8
— Great
79%
Scandal
4,781 votes
7
— Good
79%
The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
902 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
65,726 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,190 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup