Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
wakandawarrior
VIP
4
18
Followers
29
Following
London
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
38
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
The Witcher
20,101 votes
8
— Great
79%
Grimm
10,479 votes
8
— Great
79%
Bones
9,981 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,557 votes
8
— Great
61%
Marvel's Iron Fist
8,975 votes
8
— Great
80%
Good Omens
7,121 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
7,049 votes
8
— Great
77%
The Sandman
6,222 votes
8
— Great
81%
Silo
5,844 votes
8
— Great
63%
Ms. Marvel
5,306 votes
8
— Great
71%
The Wheel of Time
4,622 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,912 votes
8
— Great
80%
Jane the Virgin
3,469 votes
8
— Great
75%
Hijack
3,039 votes
8
— Great
72%
The Tomorrow People (US)
2,942 votes
8
— Great
77%
A Discovery of Witches
2,751 votes
8
— Great
68%
Marvel's Runaways
2,746 votes
8
— Great
70%
Scream Queens
2,551 votes
8
— Great
70%
The Secret Circle
2,283 votes
8
— Great
80%
Phineas and Ferb
1,956 votes
8
— Great
65%
Jupiters Legacy
2,126 votes
8
— Great
64%
Cursed
1,868 votes
8
— Great
65%
Insatiable
1,780 votes
8
— Great
83%
One Day at a Time
1,557 votes
8
— Great
86%
SKAM
1,506 votes
8
— Great
77%
9-1-1: Lone Star
1,380 votes
8
— Great
72%
Deadly Class
1,406 votes
8
— Great
78%
Love, Victor
1,170 votes
8
— Great
73%
The Wilds
1,128 votes
8
— Great
78%
The Sex Lives of College Girls
934 votes
8
— Great
80%
Code Black
852 votes
8
— Great
73%
FBI: Most Wanted
813 votes
8
— Great
70%
The Outpost
749 votes
8
— Great
65%
Tiny Pretty Things
538 votes
8
— Great
73%
For the People
351 votes
8
— Great
68%
Vampire Academy
359 votes
8
— Great
67%
Famous in Love
281 votes
8
— Great
70%
Sugar Rush
143 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch