trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ward
VIP
8
29
followers
Britain
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
359
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
89%
Game of Thrones
131,319 votes
7
— Good
92%
Breaking Bad
97,460 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
65,850 votes
6
— Fair
79%
The Big Bang Theory
61,083 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,024 votes
6
— Fair
89%
Sherlock
47,210 votes
7
— Good
85%
Friends
41,435 votes
6
— Fair
84%
Dexter
39,077 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,778 votes
6
— Fair
75%
Arrow
31,972 votes
6
— Fair
85%
House
29,981 votes
6
— Fair
88%
Rick and Morty
29,487 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,836 votes
6
— Fair
86%
The Office
27,447 votes
6
— Fair
85%
Mr. Robot
26,726 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,878 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,511 votes
7
— Good
83%
Supernatural
24,936 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,328 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,249 votes
4
— Poor
86%
Fringe
23,416 votes
4
— Poor
81%
Prison Break
22,791 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,720 votes
6
— Fair
84%
Marvel's Daredevil
22,671 votes
6
— Fair
84%
The Mandalorian
22,486 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,140 votes
6
— Fair
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,089 votes
5
— Meh
78%
Squid Game
19,744 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,607 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,513 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,235 votes
4
— Poor
78%
Family Guy
18,880 votes
6
— Fair
91%
Avatar: The Last Airbender
18,734 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,694 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,606 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,476 votes
6
— Fair
86%
Dark
17,087 votes
6
— Fair
91%
Band of Brothers
16,563 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,291 votes
6
— Fair
86%
Peaky Blinders
16,281 votes
6
— Fair
84%
Person of Interest
16,128 votes
6
— Fair
92%
The Wire
15,539 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,417 votes
6
— Fair
91%
The Sopranos
15,215 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,212 votes
7
— Good
84%
Hannibal
15,090 votes
4
— Poor
77%
Marvel's Jessica Jones
14,893 votes
6
— Fair
88%
Battlestar Galactica
14,137 votes
6
— Fair
74%
Heroes
13,723 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,392 votes
5
— Meh
86%
The IT Crowd
13,102 votes
6
— Fair
85%
The Expanse
13,004 votes
6
— Fair
84%
Arrested Development
12,608 votes
5
— Meh
81%
The Mentalist
12,338 votes
5
— Meh
84%
Mindhunter
12,151 votes
4
— Poor
85%
The X-Files
12,136 votes
7
— Good
82%
Castle
11,675 votes
5
— Meh
84%
Spartacus
11,412 votes
7
— Good
82%
24
11,242 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,204 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup