trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
油 RadamanthyX 愛
67
followers
Segovia
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
416
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
83%
Guardians of the Galaxy
96,270 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,720 votes
7
— Good
78%
Avatar
59,854 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,142 votes
7
— Good
81%
Joker
46,713 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
44,454 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,542 votes
7
— Good
80%
Inside Out
43,198 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,392 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,528 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,032 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,025 votes
7
— Good
81%
Shutter Island
32,523 votes
7
— Good
84%
Coco
31,505 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,214 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
30,553 votes
7
— Good
79%
Shrek
30,190 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,609 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,752 votes
7
— Good
73%
Cars
26,651 votes
7
— Good
83%
Raiders of the Lost Ark
25,098 votes
7
— Good
84%
Léon: The Professional
24,679 votes
7
— Good
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,267 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,456 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,774 votes
7
— Good
81%
The Shining
23,851 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,876 votes
7
— Good
83%
Hidden Figures
23,133 votes
7
— Good
79%
Her
23,075 votes
7
— Good
80%
Aladdin
22,930 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,714 votes
7
— Good
81%
Oppenheimer
20,966 votes
7
— Good
73%
Looper
21,732 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,355 votes
7
— Good
80%
The Big Lebowski
20,373 votes
7
— Good
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,407 votes
7
— Good
73%
Maleficent
21,140 votes
7
— Good
79%
Donnie Darko
19,885 votes
7
— Good
75%
Shrek 2
20,431 votes
7
— Good
73%
Trolls
20,472 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,426 votes
7
— Good
80%
American Beauty
18,871 votes
7
— Good
76%
The Conjuring
18,854 votes
7
— Good
80%
Soul
17,618 votes
7
— Good
71%
Atomic Blonde
18,417 votes
7
— Good
79%
Hot Fuzz
16,881 votes
7
— Good
77%
Indiana Jones and the Temple of Doom
16,699 votes
7
— Good
74%
The Conjuring 2
16,280 votes
7
— Good
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,574 votes
7
— Good
80%
Pan's Labyrinth
15,118 votes
7
— Good
72%
The Cabin in the Woods
15,631 votes
7
— Good
81%
Trainspotting
14,446 votes
7
— Good
78%
Slumdog Millionaire
14,499 votes
7
— Good
71%
Chappie
15,002 votes
7
— Good
76%
Cruella
14,176 votes
7
— Good
71%
Midsommar
13,549 votes
7
— Good
80%
The Goonies
12,639 votes
7
— Good
80%
Into the Wild
12,611 votes
7
— Good
75%
Love Actually
12,805 votes
7
— Good
79%
Captain Fantastic
12,229 votes
7
— Good
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup