trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
yoknome
3
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
30
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
47,204 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,970 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,872 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,135 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,088 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,509 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,780 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,649 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,303 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,337 votes
9
— Superb
77%
Revenge
7,094 votes
9
— Superb
80%
Cobra Kai
6,559 votes
9
— Superb
89%
One Piece
6,194 votes
9
— Superb
77%
The Sandman
5,938 votes
9
— Superb
72%
Scorpion
5,303 votes
9
— Superb
80%
ONE PIECE
4,162 votes
9
— Superb
83%
Fullmetal Alchemist
3,847 votes
9
— Superb
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,830 votes
9
— Superb
77%
The Seven Deadly Sins
2,931 votes
9
— Superb
77%
Happy!
2,384 votes
9
— Superb
80%
Our Flag Means Death
1,954 votes
9
— Superb
62%
Willow
1,166 votes
9
— Superb
74%
The Bastard Son & the Devil Himself
631 votes
9
— Superb
73%
Special
558 votes
9
— Superb
68%
Doctor Who
520 votes
9
— Superb
72%
AJ and the Queen
379 votes
9
— Superb
79%
Smiley
325 votes
9
— Superb
75%
The 7 Lives of Lea
292 votes
9
— Superb
73%
The Healing Powers of Dude
78 votes
9
— Superb
71%
45 RPM
27 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup