trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
yoknome
3
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
87
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,299 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,435 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,843 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,074 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,204 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,536 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,072 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,970 votes
9
— Superb
85%
House
29,976 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,718 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,872 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,509 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,933 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,135 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,412 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,717 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,088 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,604 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
The Witcher
19,509 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,231 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
Family Guy
18,878 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Sons of Anarchy
17,090 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,921 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,780 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,649 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,303 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,337 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,394 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,200 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,220 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,174 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,395 votes
7
— Good
74%
Star Trek: Discovery
8,546 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,352 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Glee
8,298 votes
7
— Good
83%
The Originals
7,416 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Revenge
7,094 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,920 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Bear
6,602 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,559 votes
9
— Superb
89%
One Piece
6,193 votes
9
— Superb
77%
The Sandman
5,938 votes
9
— Superb
76%
Russian Doll
5,700 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Scorpion
5,303 votes
9
— Superb
76%
Sword Art Online
4,689 votes
8
— Great
80%
ONE PIECE
4,162 votes
9
— Superb
75%
Carnival Row
3,992 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Fullmetal Alchemist
3,847 votes
9
— Superb
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,830 votes
9
— Superb
76%
Gen V
3,596 votes
7
— Good
82%
Unbelievable
3,486 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Oz
3,190 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
3,106 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Heartstopper
2,945 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Seven Deadly Sins
2,931 votes
9
— Superb
73%
Awkward.
2,553 votes
7
— Good
77%
Happy!
2,384 votes
9
— Superb
81%
Dr. Stone
2,059 votes
7
— Good
80%
Our Flag Means Death
1,954 votes
9
— Superb
84%
Made in Abyss
1,698 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup