trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Luca Zampieri
1
follower
Padua, Italy
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
115
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,442 votes
1
— Weak Sauce :(
91%
Chernobyl
26,124 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,165 votes
6
— Fair
87%
Attack on Titan
14,303 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,780 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,487 votes
9
— Superb
85%
Mob Psycho 100
2,865 votes
9
— Superb
85%
Your lie in April
2,132 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,129 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,649 votes
9
— Superb
85%
Vinland Saga
2,159 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,719 votes
8
— Great
84%
Violet Evergarden
2,136 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,317 votes
9
— Superb
84%
Made in Abyss
1,698 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,099 votes
9
— Superb
84%
ERASED
3,791 votes
9
— Superb
84%
A Place Further Than the Universe
405 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,904 votes
7
— Good
83%
Fruits Basket
646 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,701 votes
8
— Great
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,541 votes
7
— Good
83%
Rainbow
258 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,606 votes
7
— Good
82%
That Time I Got Reincarnated as a Slime
1,510 votes
8
— Great
82%
Hellsing Ultimate
1,587 votes
8
— Great
82%
Fate/Zero
1,475 votes
8
— Great
82%
Naruto
6,582 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,788 votes
9
— Superb
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,622 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,281 votes
9
— Superb
82%
Chihayafuru
301 votes
9
— Superb
81%
Kingdom
2,985 votes
9
— Superb
81%
Dr. Stone
2,059 votes
9
— Superb
81%
Parasyte -the maxim-
2,932 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,771 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Dororo
1,313 votes
9
— Superb
80%
Castlevania
5,126 votes
9
— Superb
80%
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
1,076 votes
8
— Great
80%
Psycho-Pass
1,898 votes
8
— Great
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,144 votes
9
— Superb
80%
Overlord
1,610 votes
8
— Great
80%
From the New World
563 votes
9
— Superb
80%
Toradora!
1,898 votes
8
— Great
80%
Baccano!
976 votes
7
— Good
79%
Vivy -Fluorite Eye's Song-
371 votes
8
— Great
79%
Death Parade
2,061 votes
7
— Good
79%
Dorohedoro
897 votes
8
— Great
79%
Bloom Into You
270 votes
9
— Superb
79%
Noragami
1,726 votes
8
— Great
79%
The Promised Neverland
2,400 votes
9
— Superb
79%
Tokyo Magnitude 8.0
353 votes
8
— Great
79%
Ergo Proxy
1,160 votes
8
— Great
78%
Claymore
1,132 votes
8
— Great
78%
Hinamatsuri
381 votes
8
— Great
78%
Terror in Resonance
1,415 votes
9
— Superb
78%
Durarara!!
910 votes
8
— Great
78%
Saga of Tanya the Evil
753 votes
8
— Great
77%
The Ancient Magus' Bride
701 votes
8
— Great
77%
The 100
20,119 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup