trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Zelos7
4
followers
Russia
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Thriller
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
109
movies
Thriller
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
70%
The Running Man
4,476 votes
7
— Good
82%
Perfect Blue
4,056 votes
9
— Superb
70%
Thunderball
4,192 votes
7
— Good
62%
I Know What You Did Last Summer
4,450 votes
4
— Poor
70%
You Only Live Twice
4,031 votes
7
— Good
74%
Cape Fear
3,914 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Blue Velvet
3,765 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Diamonds Are Forever
3,933 votes
7
— Good
68%
The House That Jack Built
3,905 votes
7
— Good
69%
Live and Let Die
3,759 votes
6
— Fair
71%
The Spy Who Loved Me
3,668 votes
8
— Great
71%
Star Trek III: The Search for Spock
3,645 votes
7
— Good
66%
Moonraker
3,671 votes
6
— Fair
68%
The Man with the Golden Gun
3,616 votes
5
— Meh
69%
For Your Eyes Only
3,502 votes
6
— Fair
72%
Pi
3,427 votes
9
— Superb
68%
On Her Majesty's Secret Service
3,471 votes
7
— Good
69%
Licence to Kill
3,432 votes
6
— Fair
68%
The Living Daylights
3,393 votes
7
— Good
72%
Bloodsport
3,192 votes
7
— Good
63%
RoboCop 2
3,393 votes
4
— Poor
64%
Oldboy
3,274 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
The Warriors
2,954 votes
6
— Fair
63%
Star Trek V: The Final Frontier
3,207 votes
2
— Terrible
74%
Batman: Assault on Arkham
2,917 votes
5
— Meh
61%
Machete Kills
3,241 votes
4
— Poor
75%
Lost Highway
2,861 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Third Man
2,359 votes
9
— Superb
65%
Shaft
2,528 votes
6
— Fair
64%
Cobra
2,346 votes
5
— Meh
63%
Escape from L.A.
2,312 votes
5
— Meh
75%
Lady Vengeance
2,094 votes
7
— Good
66%
Revolver
2,208 votes
6
— Fair
75%
Sympathy for Mr. Vengeance
1,925 votes
7
— Good
57%
Guardians
2,162 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Yojimbo
1,798 votes
9
— Superb
73%
Following
1,864 votes
7
— Good
74%
After Hours
1,805 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Day the Earth Stood Still
1,713 votes
6
— Fair
72%
Wild at Heart
1,673 votes
7
— Good
74%
Godzilla
1,219 votes
8
— Great
61%
A Score to Settle
1,339 votes
2
— Terrible
66%
Death to Smoochy
795 votes
6
— Fair
69%
Shaft
593 votes
6
— Fair
72%
Brother
501 votes
8
— Great
74%
Sonatine
460 votes
9
— Superb
71%
Violent Cop
279 votes
8
— Great
82%
The Garden of Sinners: Paradox Spiral
237 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Twin Sitters
128 votes
4
— Poor
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup