trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
zerophyte
VIP
4
2
followers
Texas, USA
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Chernobyl
26,127 votes
8
— Great
84%
South Park
19,232 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,282 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,188 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,458 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,129 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,772 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,905 votes
9
— Superb
76%
Superstore
4,594 votes
7
— Good
89%
The West Wing
3,828 votes
9
— Superb
77%
King of the Hill
2,454 votes
8
— Great
80%
Toradora!
1,898 votes
9
— Superb
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,672 votes
7
— Good
86%
Crash Landing on You
1,529 votes
8
— Great
72%
Dear White People
1,360 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
The Pet Girl of Sakurasou
589 votes
7
— Good
75%
Nisekoi
523 votes
6
— Fair
76%
Golden Time
498 votes
6
— Fair
79%
Grand Blue
452 votes
6
— Fair
78%
Something in the Rain
433 votes
7
— Good
78%
Hinamatsuri
381 votes
6
— Fair
74%
Love Hina
365 votes
3
— Bad
62%
Eromanga Sensei
330 votes
7
— Good
80%
Asobi Asobase - workshop of fun -
286 votes
8
— Great
71%
The "Hentai" Prince and the Stony Cat
238 votes
7
— Good
80%
One Spring Night
238 votes
8
— Great
65%
Girlfriend, Girlfriend
210 votes
7
— Good
61%
Strange Planet
203 votes
2
— Terrible
60%
My Stepmom's Daughter Is My Ex
145 votes
6
— Fair
66%
A Sister's All You Need
130 votes
4
— Poor
57%
OniAi
116 votes
3
— Bad
59%
Omamori Himari
105 votes
4
— Poor
47%
Hot Sluts
29 votes
3
— Bad
62%
Tropes vs Women in Video Games
9 votes
1
— Weak Sauce :(
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup