trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Zesram
12
followers
Denmark
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
531
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
91%
Avatar: The Last Airbender
18,617 votes
9
— Superb
90%
Frieren: Beyond Journey's End
994 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,331 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,792 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Gaki no Tsukai No Laughing Batsu Game
40 votes
8
— Great
89%
One Piece
6,154 votes
7
— Good
89%
Hunter x Hunter
4,703 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
130,963 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,089 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
7,929 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Cowboy Bebop
6,750 votes
6
— Fair
88%
Steins;Gate
4,152 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,336 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,211 votes
6
— Fair
87%
Better Call Saul
24,981 votes
7
— Good
87%
Star Trek: The Next Generation
8,263 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,159 votes
9
— Superb
87%
Gintama
857 votes
6
— Fair
87%
Death Note
15,723 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,659 votes
9
— Superb
86%
The Pit
149 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,535 votes
6
— Fair
86%
Scavengers Reign
882 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,073 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,377 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
16,986 votes
7
— Good
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,409 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Mushi-Shi
809 votes
8
— Great
86%
The Founder of Diabolism
208 votes
6
— Fair
85%
Mob Psycho 100
2,849 votes
10
— 100%
85%
House
29,898 votes
6
— Fair
85%
One-Punch Man
8,088 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
12,941 votes
6
— Fair
85%
Dragon Ball Z
6,227 votes
5
— Meh
85%
Black Mirror
28,732 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,108 votes
5
— Meh
85%
Jujutsu Kaisen
3,868 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,285 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,071 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
52,810 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,618 votes
7
— Good
84%
The Boys
23,936 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,472 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Violet Evergarden
2,118 votes
5
— Meh
84%
Solo Leveling
1,077 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,060 votes
7
— Good
84%
Dexter
38,970 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,382 votes
6
— Fair
84%
Hilda
1,052 votes
8
— Great
84%
Hilda
1,052 votes
8
— Great
84%
Made in Abyss
1,682 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,091 votes
6
— Fair
84%
ERASED
3,783 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,107 votes
9
— Superb
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,964 votes
6
— Fair
84%
Stargate Atlantis
6,509 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,613 votes
6
— Fair
84%
Ranking of Kings
799 votes
9
— Superb
83%
Dragon Ball
4,722 votes
5
— Meh
83%
Orphan Black
12,315 votes
6
— Fair
1
2
3
7
8
9
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup