trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Artur Borges
14
followers
Franca / SP / Brazil
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
90
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,318 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,024 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,210 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,328 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,671 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,486 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,744 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,513 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,284 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,289 votes
7
— Good
80%
Loki
15,741 votes
6
— Fair
77%
Marvel's Jessica Jones
14,893 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,677 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,151 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,204 votes
5
— Meh
90%
Arcane
10,932 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,829 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,224 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,610 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,238 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,811 votes
6
— Fair
84%
Invincible
8,589 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,548 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,137 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,131 votes
6
— Fair
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,411 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,152 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,136 votes
5
— Meh
80%
Watchmen
7,088 votes
9
— Superb
75%
American Gods
6,789 votes
7
— Good
88%
Cowboy Bebop
6,775 votes
9
— Superb
79%
Reacher
6,528 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,162 votes
7
— Good
76%
Lupin
6,000 votes
8
— Great
73%
Titans
5,707 votes
8
— Great
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,491 votes
9
— Superb
80%
Castlevania
5,131 votes
7
— Good
64%
Ms. Marvel
5,096 votes
6
— Fair
76%
A Series of Unfortunate Events
5,053 votes
7
— Good
83%
My Hero Academia
5,000 votes
9
— Superb
77%
The Sinner
4,854 votes
9
— Superb
74%
Locke & Key
4,826 votes
6
— Fair
76%
Midnight Mass
4,250 votes
7
— Good
85%
Jujutsu Kaisen
3,929 votes
7
— Good
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,831 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
3,111 votes
8
— Great
77%
The Seven Deadly Sins
2,934 votes
8
— Great
76%
GLOW
2,716 votes
8
— Great
70%
Scream Queens
2,510 votes
6
— Fair
79%
The Promised Neverland
2,402 votes
7
— Good
73%
Love
2,278 votes
7
— Good
85%
Your lie in April
2,132 votes
9
— Superb
59%
The Mist
2,102 votes
3
— Bad
72%
Archive 81
2,006 votes
8
— Great
64%
Cursed
1,837 votes
5
— Meh
82%
The Legend of Vox Machina
1,827 votes
8
— Great
70%
The Order
1,728 votes
7
— Good
68%
Hellbound
1,557 votes
5
— Meh
69%
Star Wars: Visions
1,549 votes
7
— Good
76%
The Act
1,526 votes
5
— Meh
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup