trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Brian
29
followers
Canada
Brian
is watching
Battlestar Galactica
3x16
"Dirty Hands"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
60
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,280 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,417 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,001 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,196 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,767 votes
6
— Fair
85%
Black Mirror
28,823 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,713 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,864 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,411 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,663 votes
7
— Good
77%
The 100
20,118 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,605 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,559 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,089 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,776 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,635 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,890 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,999 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,722 votes
6
— Fair
83%
Orphan Black
12,336 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,336 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,410 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,235 votes
6
— Fair
85%
One-Punch Man
8,125 votes
9
— Superb
79%
Weeds
8,116 votes
7
— Good
79%
Misfits
8,065 votes
7
— Good
80%
Bates Motel
7,911 votes
7
— Good
83%
Luther
7,669 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,806 votes
7
— Good
83%
Banshee
7,514 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,305 votes
7
— Good
85%
Rome
6,789 votes
7
— Good
79%
Legion
6,968 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,786 votes
7
— Good
73%
The Following
6,829 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,661 votes
6
— Fair
79%
11.22.63
6,269 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,669 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,337 votes
7
— Good
69%
Terra Nova
5,465 votes
7
— Good
91%
Planet Earth
4,713 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Constantine
4,991 votes
5
— Meh
77%
Marco Polo
3,959 votes
6
— Fair
80%
Making a Murderer
3,832 votes
7
— Good
80%
Making a Murderer
3,832 votes
7
— Good
72%
FlashForward
3,546 votes
6
— Fair
78%
Into the Badlands
3,377 votes
8
— Great
91%
Planet Earth II
2,618 votes
8
— Great
75%
The Terror
2,495 votes
6
— Fair
69%
Hemlock Grove
2,519 votes
6
— Fair
79%
Manhunt
2,139 votes
8
— Great
77%
The Exorcist
1,781 votes
9
— Superb
89%
Life
1,023 votes
8
— Great
87%
The Blue Planet
885 votes
9
— Superb
65%
The River
964 votes
7
— Good
89%
Hajime no Ippo: The Fighting!
595 votes
8
— Great
64%
Vixen
505 votes
5
— Meh
76%
Pitch
433 votes
7
— Good
65%
The Andromeda Strain
297 votes
6
— Fair
80%
Micro Monsters with David Attenborough
63 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup