Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Carol Freire
0
Followers
0
Following
Campinas, Sao Paulo
21
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
143
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
88%
The Dark Knight
77,105 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
67,352 votes
8
— Great
77%
Arrival
58,027 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
57,939 votes
6
— Fair
79%
John Wick
52,823 votes
8
— Great
87%
Fight Club
51,295 votes
8
— Great
79%
Moana
49,943 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
48,902 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
48,125 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,844 votes
4
— Poor
85%
Se7en
35,577 votes
9
— Superb
81%
Shutter Island
33,928 votes
8
— Great
73%
The Secret Life of Pets
32,569 votes
7
— Good
84%
Coco
32,525 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Imitation Game
31,354 votes
9
— Superb
83%
Hacksaw Ridge
31,279 votes
9
— Superb
82%
V for Vendetta
30,900 votes
10
— Totally Ninja!
71%
World War Z
30,364 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Truman Show
29,929 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bohemian Rhapsody
29,485 votes
8
— Great
72%
The Maze Runner
28,631 votes
7
— Good
77%
Zombieland
26,134 votes
9
— Superb
75%
Sing
25,769 votes
4
— Poor
74%
I Am Legend
25,636 votes
10
— Totally Ninja!
81%
1917
25,546 votes
9
— Superb
77%
La La Land
25,457 votes
5
— Meh
80%
The Grand Budapest Hotel
25,198 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Everything Everywhere All at Once
24,038 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Her
23,828 votes
9
— Superb
71%
The Matrix Revolutions
22,998 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Shape of Water
22,697 votes
5
— Meh
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,110 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
22,002 votes
6
— Fair
76%
Kick-Ass
21,951 votes
8
— Great
68%
Annihilation
21,681 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Sausage Party
20,416 votes
8
— Great
76%
The Conjuring
19,468 votes
7
— Good
72%
Aladdin
19,437 votes
7
— Good
76%
American Psycho
19,372 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
19,349 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Bird Box
19,178 votes
4
— Poor
59%
Wonder Woman 1984
18,545 votes
3
— Bad
79%
The Greatest Showman
18,340 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Toy Story 4
17,031 votes
9
— Superb
61%
The Matrix Resurrections
16,846 votes
4
— Poor
74%
The Conjuring 2
16,664 votes
2
— Terrible
72%
The Lion King
16,491 votes
6
— Fair
72%
The Cabin in the Woods
16,148 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Constantine
15,967 votes
8
— Great
70%
Us
15,838 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Your Name.
15,523 votes
8
— Great
72%
Frozen II
15,366 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Train to Busan
15,357 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Howl's Moving Castle
15,263 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Amélie
14,979 votes
10
— Totally Ninja!
80%
About Time
14,943 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Encanto
14,857 votes
5
— Meh
70%
Zombieland: Double Tap
14,554 votes
7
— Good
71%
Midsommar
14,313 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Children of Men
14,202 votes
8
— Great
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch