Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Boutayna M
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
143
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Deadpool
112,631 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Guardians of the Galaxy
98,781 votes
7
— Good
88%
The Dark Knight
77,031 votes
9
— Superb
85%
Interstellar
75,474 votes
7
— Good
86%
Inception
73,893 votes
9
— Superb
87%
The Matrix
63,509 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,855 votes
9
— Superb
77%
Arrival
57,985 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Martian
53,090 votes
9
— Superb
75%
Frozen
48,994 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
45,882 votes
8
— Great
80%
Inside Out
46,156 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,174 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
40,346 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
38,305 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,364 votes
9
— Superb
79%
Dune
38,514 votes
5
— Meh
81%
Monsters, Inc.
36,941 votes
7
— Good
80%
The Incredibles
36,796 votes
8
— Great
85%
Parasite
35,349 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
35,015 votes
7
— Good
77%
The Revenant
34,525 votes
7
— Good
80%
Knives Out
33,706 votes
9
— Superb
84%
Coco
32,497 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
32,382 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
31,447 votes
7
— Good
81%
Bohemian Rhapsody
29,466 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
29,757 votes
8
— Great
77%
La La Land
25,431 votes
8
— Great
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
26,384 votes
6
— Fair
79%
Everything Everywhere All at Once
24,011 votes
9
— Superb
79%
Her
23,806 votes
8
— Great
69%
Divergent
24,393 votes
5
— Meh
73%
The Shape of Water
22,683 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,091 votes
7
— Good
79%
Ghostbusters
20,883 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,729 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,658 votes
8
— Great
80%
American Beauty
19,328 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
19,336 votes
8
— Great
80%
Soul
18,243 votes
8
— Great
87%
Your Name.
15,505 votes
7
— Good
73%
The Man from U.N.C.L.E.
16,803 votes
7
— Good
79%
Room
16,134 votes
8
— Great
74%
The Intern
16,315 votes
6
— Fair
84%
Howl's Moving Castle
15,243 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
16,079 votes
9
— Superb
75%
Encanto
14,840 votes
7
— Good
58%
Twilight
16,563 votes
4
— Poor
78%
Children of Men
14,185 votes
9
— Superb
73%
Moonlight
14,462 votes
9
— Superb
81%
The Pursuit of Happyness
13,138 votes
8
— Great
74%
The Devil Wears Prada
13,691 votes
8
— Great
82%
The Princess Bride
12,320 votes
8
— Great
73%
Lady Bird
12,994 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Purge
13,847 votes
2
— Terrible
75%
I, Tonya
11,195 votes
8
— Great
72%
The Proposal
11,126 votes
3
— Bad
78%
Call Me by Your Name
10,521 votes
5
— Meh
69%
The Platform
11,046 votes
3
— Bad
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch