trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
LeftHandedGuitarist
68
followers
Guildford, Surrey, UK
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
90
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
96,741 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,544 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,297 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,840 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,564 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
24,819 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,251 votes
10
— This is the Way.
84%
The Mandalorian
22,251 votes
10
— This is the Way.
91%
Avatar: The Last Airbender
18,519 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,466 votes
5
— Meh
90%
Firefly
17,527 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
17,885 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,113 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,075 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,808 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,304 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,360 votes
7
— Good
82%
24
11,198 votes
6
— Fair
87%
Stargate SG-1
9,132 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,109 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,072 votes
9
— Superb
73%
Moon Knight
9,459 votes
5
— Meh
87%
Star Trek: The Next Generation
8,231 votes
8
— Great
75%
Star Trek: Discovery
8,295 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,635 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,036 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,021 votes
8
— Great
82%
Outlander
6,904 votes
8
— Great
84%
Stargate Atlantis
6,486 votes
9
— Superb
69%
Obi-Wan Kenobi
7,119 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,011 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,337 votes
6
— Fair
86%
Deadwood
5,073 votes
8
— Great
80%
Stargate Universe
4,870 votes
8
— Great
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,537 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek
4,329 votes
6
— Fair
76%
Midnight Mass
4,186 votes
9
— Superb
77%
Star Trek: Enterprise
4,129 votes
6
— Fair
78%
Master of None
4,063 votes
8
— Great
80%
Making a Murderer
3,816 votes
9
— Superb
80%
Angel
3,814 votes
8
— Great
86%
Shōgun
3,614 votes
9
— Superb
73%
Ahsoka
3,483 votes
8
— Great
84%
Farscape
3,030 votes
6
— Fair
80%
Black Bird
3,028 votes
8
— Great
85%
1883
2,725 votes
8
— Great
79%
Godless
2,767 votes
9
— Superb
74%
Caprica
2,484 votes
6
— Fair
84%
Babylon 5
2,309 votes
7
— Good
82%
Dopesick
2,032 votes
8
— Great
77%
And Then There Were None
2,030 votes
7
— Good
78%
Masters of the Air
1,612 votes
7
— Good
60%
Echo
1,825 votes
6
— Fair
74%
The Serpent
1,334 votes
6
— Fair
81%
Lessons in Chemistry
1,247 votes
7
— Good
72%
Evil Genius
1,214 votes
6
— Fair
74%
Under the Banner of Heaven
1,091 votes
9
— Superb
70%
Pam & Tommy
1,115 votes
7
— Good
80%
Taken
896 votes
7
— Good
78%
Daisy Jones & the Six
876 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup