trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mdelato
VIP
6
24
followers
Citrus Heights, California
46
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
185
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
89%
Game of Thrones
130,943 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,086 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,714 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,795 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,279 votes
6
— Fair
84%
Dexter
38,965 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,923 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,725 votes
6
— Fair
86%
The Office
27,261 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
25,964 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,613 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,786 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
24,971 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,249 votes
6
— Fair
84%
The Boys
23,923 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,919 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,091 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,608 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,378 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,064 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,185 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,577 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
17,995 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,392 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,495 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,139 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,202 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,349 votes
7
— Good
84%
Hannibal
15,057 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,606 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,110 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,840 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,854 votes
6
— Fair
83%
Ozark
12,710 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,314 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,104 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,733 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,046 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,785 votes
9
— Superb
79%
Grimm
10,346 votes
6
— Fair
83%
The Americans
8,915 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,732 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,093 votes
6
— Fair
84%
Invincible
8,467 votes
8
— Great
70%
Fear the Walking Dead
9,282 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,213 votes
9
— Superb
84%
Downton Abbey
7,728 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,653 votes
9
— Superb
80%
Bates Motel
7,893 votes
7
— Good
81%
The Leftovers
7,751 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,784 votes
7
— Good
85%
Rome
6,768 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,909 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,190 votes
6
— Fair
70%
Marvel's The Defenders
7,122 votes
6
— Fair
75%
American Gods
6,766 votes
6
— Fair
80%
Cobra Kai
6,523 votes
9
— Superb
73%
The Strain
6,648 votes
7
— Good
81%
Ray Donovan
5,629 votes
9
— Superb
77%
Preacher
5,649 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup