Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
huda
0
Followers
0
Following
Thailand
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
58
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Guardians of the Galaxy
98,798 votes
8
— Great
81%
The Martian
53,096 votes
8
— Great
75%
Frozen
48,996 votes
8
— Great
80%
Inside Out
46,166 votes
8
— Great
84%
WALL·E
41,746 votes
8
— Great
82%
Toy Story
37,471 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
37,788 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
33,604 votes
8
— Great
80%
Toy Story 3
28,699 votes
8
— Great
83%
The Departed
26,081 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
27,361 votes
8
— Great
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
26,390 votes
8
— Great
70%
Prometheus
25,630 votes
8
— Great
68%
The Amazing Spider-Man 2
24,266 votes
8
— Great
80%
Prisoners
20,383 votes
8
— Great
76%
Limitless
20,663 votes
8
— Great
76%
The Big Short
20,540 votes
8
— Great
73%
21 Jump Street
20,508 votes
8
— Great
80%
American Beauty
19,329 votes
8
— Great
76%
American Psycho
19,353 votes
8
— Great
77%
Black Swan
19,085 votes
8
— Great
80%
12 Years a Slave
17,098 votes
8
— Great
78%
The Theory of Everything
15,160 votes
8
— Great
73%
The Great Gatsby
15,621 votes
8
— Great
72%
Frozen II
15,357 votes
8
— Great
77%
The Fault in Our Stars
12,258 votes
8
— Great
73%
Easy A
12,281 votes
8
— Great
73%
Juno
11,431 votes
8
— Great
81%
The Help
10,672 votes
8
— Great
73%
Hugo
9,564 votes
8
— Great
75%
The Age of Adaline
9,084 votes
8
— Great
75%
Midnight in Paris
8,762 votes
8
— Great
75%
Les Misérables
8,559 votes
8
— Great
80%
Pride & Prejudice
8,011 votes
8
— Great
79%
Ponyo
6,955 votes
8
— Great
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,599 votes
8
— Great
79%
Citizen Kane
6,336 votes
8
— Great
64%
17 Again
6,001 votes
8
— Great
75%
Love, Rosie
5,267 votes
8
— Great
73%
Carol
5,002 votes
8
— Great
71%
Side Effects
4,918 votes
8
— Great
75%
Still Alice
4,196 votes
8
— Great
69%
Shame
4,327 votes
8
— Great
74%
5 Centimeters per Second
3,300 votes
8
— Great
73%
Shaun the Sheep Movie
3,229 votes
8
— Great
71%
The Tinder Swindler
3,184 votes
8
— Great
76%
August Rush
2,758 votes
8
— Great
72%
An Education
1,904 votes
8
— Great
68%
Flavors of Youth
777 votes
8
— Great
75%
What Maisie Knew
703 votes
8
— Great
76%
About Elly
641 votes
8
— Great
71%
Chocolate
576 votes
8
— Great
75%
anohana: The Flower We Saw That Day - The Movie
291 votes
8
— Great
75%
Detective Conan: Magician of the Silver Sky
196 votes
8
— Great
72%
Detective Conan: Strategy Above the Depths
197 votes
8
— Great
71%
Detective Conan: The Eleventh Striker
181 votes
8
— Great
79%
Guide to the Galaxy with James Gunn
98 votes
8
— Great
74%
A Stray Goat
20 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch