trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rodrigo Sanguanini
VIP
6
4
followers
Brazil
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
66
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,801 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,695 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,041 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
24,898 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,072 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,585 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The 100
20,044 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,539 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,378 votes
6
— Fair
84%
The Queen's Gambit
17,948 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
16,945 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,697 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,836 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
14,830 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,167 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,045 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,581 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,213 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
12,918 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,351 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,150 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,769 votes
9
— Superb
90%
Arcane
10,742 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,147 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,131 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,099 votes
6
— Fair
82%
House of the Dragon
9,667 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Marvel's Luke Cage
9,203 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,679 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,075 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Black Sails
7,785 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,176 votes
6
— Fair
70%
Marvel's The Defenders
7,118 votes
9
— Superb
80%
Watchmen
7,043 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,506 votes
9
— Superb
82%
Star Wars: Andor
6,254 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Dragon Ball Z
6,216 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,870 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Last Kingdom
5,469 votes
9
— Superb
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,386 votes
10
— Totally Ninja!
76%
His Dark Materials
5,103 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Castlevania
5,096 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Cosmos
5,054 votes
10
— Totally Ninja!
83%
My Hero Academia
4,949 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Atypical
4,946 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,862 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,712 votes
9
— Superb
86%
Shōgun
3,866 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Fullmetal Alchemist
3,837 votes
9
— Superb
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,660 votes
10
— Totally Ninja!
75%
3 Body Problem
3,647 votes
9
— Superb
82%
Bleach
3,584 votes
8
— Great
58%
Secret Invasion
3,538 votes
5
— Meh
76%
Elfen Lied
2,911 votes
9
— Superb
85%
Mob Psycho 100
2,841 votes
10
— 100%
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,661 votes
8
— Great
64%
Invasion
2,396 votes
8
— Great
70%
Dragon Ball GT
2,246 votes
7
— Good
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,138 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Vinland Saga
2,130 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup