trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Saltfish
5
followers
47°9′S 126°43′W, The Southern Pacific Ocean
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
84
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,660 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,577 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,585 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,245 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,210 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth II
2,629 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,625 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,987 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,527 votes
5
— Meh
88%
Gravity Falls
7,991 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,151 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,789 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,574 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,209 votes
9
— Superb
87%
Stargate SG-1
9,194 votes
9
— Superb
87%
Best of the Worst
67 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,835 votes
5
— Meh
87%
Wonders of the Universe
262 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,498 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,433 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,120 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,442 votes
8
— Great
86%
Dark
17,143 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,031 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,159 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,914 votes
8
— Great
85%
Doctor Who
2,017 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,935 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,158 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,146 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,179 votes
8
— Great
85%
Yellowstone
4,896 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,774 votes
9
— Superb
85%
Half in the Bag
86 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,555 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,126 votes
6
— Fair
84%
The Mandalorian
22,543 votes
7
— Good
84%
Farscape
3,045 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Generation Kill
2,372 votes
9
— Superb
84%
Stargate Atlantis
6,532 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,706 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,679 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,142 votes
8
— Great
83%
Generation War
736 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,346 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,920 votes
6
— Fair
83%
Halt and Catch Fire
4,169 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,739 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,724 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,820 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,409 votes
7
— Good
82%
Star Wars: Andor
6,402 votes
8
— Great
82%
Castle
11,685 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,827 votes
6
— Fair
79%
Narcos: Mexico
3,298 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,921 votes
3
— Bad
79%
Reacher
6,556 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,554 votes
6
— Fair
79%
Dollhouse
4,141 votes
7
— Good
79%
Ergo Proxy
1,166 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup