trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Thalskarth
2
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
46
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Friends
41,323 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,437 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,756 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,446 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,073 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,849 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,713 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,181 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
10,992 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,221 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,057 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,063 votes
8
— Great
85%
Rome
6,771 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,443 votes
8
— Great
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,178 votes
8
— Great
75%
Star Trek: Picard
5,044 votes
8
— Great
75%
Constantine
4,981 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,063 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,075 votes
8
— Great
70%
The Shannara Chronicles
4,177 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
3,904 votes
8
— Great
84%
Derry Girls
2,545 votes
8
— Great
74%
Future Man
2,324 votes
8
— Great
72%
Avatar: The Last Airbender
2,335 votes
8
— Great
85%
Doctor Who
2,005 votes
8
— Great
78%
Star Trek: Lower Decks
1,957 votes
8
— Great
75%
ALF
1,773 votes
8
— Great
72%
Swamp Thing
1,635 votes
8
— Great
77%
The Pillars of the Earth
1,478 votes
8
— Great
65%
Cowboy Bebop
1,590 votes
8
— Great
84%
She-Ra and the Princesses of Power
1,383 votes
8
— Great
74%
A Young Doctor's Notebook
1,165 votes
8
— Great
81%
Hazbin Hotel
1,021 votes
8
— Great
78%
Lovesick
986 votes
8
— Great
69%
Childhood's End
1,037 votes
8
— Great
75%
Battlestar Galactica
826 votes
8
— Great
77%
Explained
667 votes
8
— Great
76%
Jekyll
627 votes
8
— Great
65%
Amazing Stories
678 votes
8
— Great
63%
Quantum Leap
657 votes
8
— Great
77%
The Mind, Explained
427 votes
8
— Great
73%
The Sarah Jane Adventures
383 votes
8
— Great
71%
Death Note
166 votes
8
— Great
75%
Train Man
94 votes
8
— Great
78%
Lackadaisy
34 votes
8
— Great
86%
Metal Family
26 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup