trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
vbtony
VIP
9
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
217
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
100%
EVOL
1 vote
10
— Totally Ninja!
86%
Forrest Gump
44,008 votes
10
— Totally Ninja!
85%
GoodFellas
20,452 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Saving Private Ryan
26,226 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Léon: The Professional
24,703 votes
7
— Good
84%
The Pianist
12,541 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Memento
25,784 votes
6
— Fair
83%
Green Book
19,101 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Full Metal Jacket
15,476 votes
9
— Superb
82%
Das Boot
3,770 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Super Bowl LII Halftime Show
9 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Wonder
10,974 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Apollo 11
2,355 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Last Waltz
429 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Free Solo
3,762 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Farthest
536 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bohemian Rhapsody
28,941 votes
8
— Great
81%
The Pursuit of Happyness
12,718 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Great Escape
3,984 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Million Dollar Baby
11,027 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Gone Girl
32,636 votes
8
— Great
80%
A Bronx Tale
3,142 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Untold History Of The United States
36 votes
7
— Good
79%
Platoon
7,166 votes
10
— Totally Ninja!
79%
No Country for Old Men
19,410 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Boy in the Striped Pyjamas
7,687 votes
8
— Great
79%
Papillon
2,283 votes
8
— Great
78%
The Untouchables
6,619 votes
9
— Superb
77%
Enemy at the Gates
6,141 votes
8
— Great
77%
The Last Samurai
11,251 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Get Out
40,976 votes
5
— Meh
77%
Patton
1,719 votes
10
— Totally Ninja!
77%
In Bruges
10,086 votes
7
— Good
77%
Law Abiding Citizen
9,519 votes
8
— Great
77%
Secretariat
1,069 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Fighter
6,493 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Glory
2,314 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Letters from Iwo Jima
2,772 votes
9
— Superb
77%
Wind River
14,657 votes
9
— Superb
77%
The Revenant
33,814 votes
9
— Superb
77%
Jeremiah Johnson
779 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Bridge Too Far
1,395 votes
9
— Superb
76%
Baby Driver
39,713 votes
8
— Great
76%
Gettysburg
635 votes
9
— Superb
76%
Zulu
760 votes
9
— Superb
76%
End of Watch
6,645 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Lone Survivor
9,511 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Darkest Hour
9,963 votes
9
— Superb
76%
Zodiac
16,149 votes
8
— Great
76%
The Godfather: Part III
9,130 votes
6
— Fair
76%
The Book of Henry
3,259 votes
9
— Superb
76%
The Zookeeper's Wife
3,404 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Irishman
13,462 votes
8
— Great
76%
The Train
339 votes
10
— Totally Ninja!
76%
True Grit
8,768 votes
7
— Good
76%
Lost in Translation
10,435 votes
6
— Fair
75%
Molly's Game
9,823 votes
8
— Great
75%
Hell or High Water
14,354 votes
9
— Superb
75%
Shot Caller
7,103 votes
8
— Great
75%
Gone Baby Gone
6,462 votes
9
— Superb
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup