Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Victor Damasceno
0
Followers
0
Following
São Paulo - SP
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
179
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
15,529 votes
9
— Superb
85%
Se7en
35,497 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
29,553 votes
9
— Superb
83%
Memento
26,636 votes
8
— Great
83%
Oldboy
13,982 votes
7
— Good
83%
Scarface
16,725 votes
9
— Superb
83%
Psycho
11,797 votes
9
— Superb
82%
Green Book
19,706 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Truman Show
29,854 votes
8
— Great
81%
Shutter Island
33,842 votes
8
— Great
81%
The Thing
12,248 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
32,327 votes
9
— Superb
80%
The Invisible Guest
6,255 votes
9
— Superb
80%
Prisoners
20,356 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Queen of Katwe
1,284 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
33,580 votes
8
— Great
80%
Soul
18,224 votes
8
— Great
79%
Beauty and the Beast
20,011 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
23,975 votes
8
— Great
79%
The Greatest Showman
18,313 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Edge of Tomorrow
40,083 votes
9
— Superb
79%
Rocky
12,239 votes
8
— Great
79%
The Game
11,434 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,405 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Misery
6,196 votes
9
— Superb
78%
I Saw the Devil
4,243 votes
7
— Good
78%
Jaws
14,507 votes
8
— Great
78%
Straight Outta Compton
10,501 votes
9
— Superb
78%
Inside Out 2
8,518 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Billy Elliot
3,582 votes
8
— Great
77%
Nightcrawler
19,342 votes
9
— Superb
77%
Zack Snyder's Justice League
17,464 votes
9
— Superb
77%
Searching
10,597 votes
9
— Superb
77%
Zombieland
26,086 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Wind River
14,950 votes
8
— Great
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,751 votes
7
— Good
77%
Luca
11,762 votes
9
— Superb
76%
300
25,715 votes
8
— Great
76%
The Machinist
9,123 votes
9
— Superb
76%
Mulholland Drive
8,172 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
40,710 votes
6
— Fair
76%
The Others
9,782 votes
9
— Superb
76%
Zodiac
16,770 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
29,724 votes
9
— Superb
76%
The Batman
27,569 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
17,418 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ready Player One
37,339 votes
8
— Great
76%
Black Panther
47,303 votes
9
— Superb
76%
American Psycho
19,325 votes
8
— Great
76%
Corpse Bride
10,215 votes
9
— Superb
75%
Love, Rosie
5,264 votes
8
— Great
75%
The Skin I Live In
4,137 votes
9
— Superb
75%
Predestination
14,579 votes
8
— Great
75%
The Fly
6,105 votes
9
— Superb
75%
The Social Dilemma
4,659 votes
9
— Superb
75%
The Town
9,912 votes
8
— Great
75%
Scream
11,879 votes
8
— Great
75%
Battle Royale
5,995 votes
8
— Great
74%
A Nightmare on Elm Street
8,097 votes
7
— Good
74%
Doctor Sleep
10,529 votes
8
— Great
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch