trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dylpatroy
0
followers
Ottawa, Ontario
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
61
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
73%
Iron Man 3
40,327 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,284 votes
8
— Great
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,827 votes
8
— Great
82%
Die Hard
27,335 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
26,636 votes
8
— Great
76%
The Batman
26,425 votes
8
— Great
75%
The Social Network
21,747 votes
8
— Great
81%
The Sixth Sense
21,315 votes
8
— Great
85%
GoodFellas
20,597 votes
8
— Great
79%
Donnie Darko
20,006 votes
8
— Great
69%
Barbie
19,419 votes
8
— Great
73%
X2
18,096 votes
8
— Great
76%
Zodiac
16,254 votes
8
— Great
72%
The Cabin in the Woods
15,723 votes
8
— Great
82%
Full Metal Jacket
15,570 votes
8
— Great
87%
Your Name.
15,018 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
14,950 votes
8
— Great
75%
Elf
14,585 votes
8
— Great
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,455 votes
8
— Great
73%
Moonlight
14,300 votes
8
— Great
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,996 votes
8
— Great
71%
Midsommar
13,711 votes
8
— Great
81%
Heat
13,544 votes
8
— Great
79%
The Breakfast Club
13,437 votes
8
— Great
67%
The Witch
13,362 votes
8
— Great
82%
My Neighbor Totoro
13,296 votes
8
— Great
72%
Dredd
13,130 votes
8
— Great
84%
One Flew Over the Cuckoo's Nest
12,855 votes
8
— Great
73%
Lady Bird
12,726 votes
8
— Great
88%
12 Angry Men
12,645 votes
8
— Great
82%
Monty Python and the Holy Grail
12,527 votes
8
— Great
82%
The Princess Bride
12,040 votes
8
— Great
76%
Onward
11,857 votes
8
— Great
78%
Coraline
11,670 votes
8
— Great
75%
Scream
11,535 votes
8
— Great
68%
The Northman
11,097 votes
8
— Great
67%
It Follows
11,072 votes
8
— Great
72%
Uncut Gems
10,647 votes
8
— Great
77%
What We Do in the Shadows
10,284 votes
8
— Great
77%
In Bruges
10,150 votes
8
— Great
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,790 votes
8
— Great
76%
RoboCop
9,684 votes
8
— Great
77%
Airplane!
9,490 votes
8
— Great
78%
Lethal Weapon
9,433 votes
8
— Great
71%
The Mist
9,371 votes
8
— Great
75%
Halloween
8,970 votes
8
— Great
72%
A.I. Artificial Intelligence
8,539 votes
8
— Great
76%
Mulholland Drive
7,935 votes
8
— Great
77%
Godzilla Minus One
6,701 votes
8
— Great
82%
Perfect Blue
4,107 votes
8
— Great
78%
Paprika
4,000 votes
8
— Great
78%
The Wind Rises
3,814 votes
8
— Great
83%
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train
3,364 votes
8
— Great
75%
The Iron Claw
3,018 votes
8
— Great
76%
The Garden of Words
2,819 votes
8
— Great
76%
From Up on Poppy Hill
2,321 votes
8
— Great
79%
The Boy and the Beast
2,012 votes
8
— Great
79%
Hotarubi no Mori e
1,094 votes
8
— Great
79%
Ernest & Celestine
862 votes
8
— Great
75%
Promare
668 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup